mBank vstup na účet

mBanka je nízkonákladová banka, která umožňuje všem klientům mít vlastní běžný účet bez zbytečných poplatků. Ke správě eKonta zdarma dává internetové bankovnictví, které je určeno všem klientům banky bez rozdílu. Samozřejmě můžete v případě nutnosti využít i některou z desítek kamenných poboček banky. Primárně však své peníze budete ovládat u mBanka vstupem na účet prostřednictvím internetu. To má pro klienty ty výhody, že ušetří čas spojených s neustálým chozením na pobočku. A pro banku samotnou nese internetbanking tu výhodu, že ušetří za nutnost provozovat stovky poboček, jako to dělají největší české banky a může díky tomu nabídnout běžný účet zcela zdarma.

mBanka se vstupem na účet online

Jak již bylo zmíněno. Internetové bankovnictví je k dispozici všem klientům a to zcela zdarma. Ihned při založení svého konta na pobočce obdržíte své první přihlašovací údaje. Samotný formulář mBank ke vstupu na účty je pak k dispozici přímo na oficiálních stránkách banky. K přihlašení zde slouží tzv. identifikátor a heslo. Identifikátor představuje osmimístný číselný kód, který najdete na své zakladatelské smlouvě. Tento kód budete používat po celou dobu fungování konta. Heslo do internetového bankovnictví si pak zvolíte sami během prvního přihlášení. Jakmile tyto 2 údaje do formuláře vyplníte, dojde automaticky ke vstupu do účtu mBank.

Funkce internetového bankovnictví

Přes internetbanking můžete posílat běžné domácí i zahraniční platby, aktivovat trvalé příkazy, inkasa i SIPA. Přihlášením do internetového bankovnictví získáváte také možnost žádat o půjčky, úvěry, hypotéky i kreditní karty online přímo ze samotné aplikace. Samozřejmě zde můžete i všechny své aktivní produkty kontrolovat, takže vám už nikdy neunikne další splátka či bezúročné období na kreditní kartě. mBanka se svým vstupem na účet otevírá brány do světa služeb a produktu banky dokořan. Stačí jen provést přihlášení a vše už jednoduše zařídíte.