GeMoney Internet Banka přihlásit

Internetové bankovnictví GE Money Bank se váže k osobním účtům banky. Přístupu k němu tedy klient dostane, založí-li si některý z těchto účtů. A pokud byste pak měli zájem o další produkty banky – třeba půjčky nebo spoření – budete mít přistup k jejich správě taky přes internetbanking. K Gemoney internet bance je možné se přihlásit pomocí oficiální internetové stránka, kde klient zadá své ID a heslo. V dalším kroku po přihlášení se zadává ještě přístupový kód, který vám banka zašle SMS zprávou na autorizační telefon.

Přihlásit se k GeMoney internet bance

Účet v bance jak známo neslouží jen ke shromažďování příjmů, ale i k odesílání nejrůznějších plateb – těch jednorázových i pravidelných. K zadávání jednorázových plateb se stačí v internetovém bankovnictví GeMoney internet banky přihlásit. Slouží k tomu záložka Účty a Transakce. Po kliknutí sem v menu vlevo vyberete Nový příkaz k úhradě. V dalším kroku pak po přihlášení zadáte potřebné údaje pro odeslání peněz, načež ještě vyplníte autorizační klíč, tedy kód, který obdržíte jako SMS zprávu. Pak už jen odkliknete odeslání peněz a je to.

Funkce internetového bankovnictví

Obdobně se přes internetbanking GE Money Bank zadávají taky opakující se platby, souhlasy si inkasem či SIPA. Vše je k nalezení pod kolonkou Účty a Transakce. Nejprve je nutné se samozřejmě do bankovnictví GeMoney internetbanka přihlásit. Jakmile je vše hotové, kliknete zde na požadovaný tip platby, vyplníte potřebné údaje (mezi kterými se objeví navíc i periodicita platby, čili to, jestli si ji přejete odesílat měsíčně nebo třeba čtvrtletně) a datum, ke kterému se má platba odesílat. Pak ještě platbu potvrdíte díky SMS kódu, který opět dostanete na mobil a pak už se o nic nemusíte starat. V případě potřeby ale můžete v internetovém bankovnictví internet banky od GeMoney kdykoli zkontrolovat seznam svých pravidelných plateb a klidně i některou z nich kliknutím zrušit. Stačí se jen přihlásit a je to.