Fiobanka internetbanking přihlášení

Internetové bankovnictví Fio banky je určeno všem těm klientům, kteří si zde zřídí účet. Online přístup ke svým penězům získáte nejen pro osobní účet, ale i v případě, že si založíte konto určené podnikatelům nebo transparentní účet. Nic moc extra přitom pro zřízení dělat nemusíte – jen se řídit pokyny na webu Fio banky a zřídit si zde konto. Fiobanka dává internetbanking s přihlášením každému úplně zdarma. A k čemu že je online banka vlastně dobrá? Něco takového asi není třeba moc vysvětlovat – jde zkrátka o nástroj, který člověku šetří čas a ve výsledku i peníze.

Přihlášení na Fiobanka internetbanking

Internetové bankovnictví umožňuje z domu, od svého počítače, odeslat veškeré platby, které potřebujete a stejně tak můžete sledovat platby příchozí. Příkladem budiž běžné, jednorázové platby. Fiobanka s internetbanking přihlášením je nabízí v kolonce Podání příkazu Platbu do ČR SR. Otevře se další okno s formulářem pro vyplnění (což je trochu nešikovné, hlavně pokud opravdu nemáte rádi otevřeno více oken) – zde vyplníte údaje, jako číslo účtu příjemce, variabilní symbol a samozřejmě i výši částky, kterou chcete poslat. V dalším kroku částku odešlete a je to.

Vstup na osobní účet

Obdobným způsobem můžete zacházet i s opakujícími se platbami. Proč na ně každý měsíc myslet, když „to“ jedna chytrá aplikace zvládne za vás? V nabídce Fiobanka po přihlášení na internetbanking umožňuje podání příkazu krom Plateb do ČR a SR a Europlateb taky volby pro zadávání SIPO, trvalých příkazů a souhlasy i příkazy k inkasu. Je samozřejmě na vás, kterou volbu si vyberete – tak či tak ale za standardní příkazy v rámci České republiky Fiobanka nic neúčtuje. Pokud byste potřebovali, aby platba doputovala k příjemci rychleji, trochu si připlatíte – záleží na typu platby. Zrychlená platba v korunách v rámci ČR vyjde na 1,5 Kč, dopolední prioritní platba stojí padesát korun a třeba odpolední prioritní platba vyjde na stovku.

Nastavení internetového bankovnictví

Neméně užitečnou funkcí této aplikace je možnost správy vašich karet přes internetbanking, které Fiobanka po přihlášení nabízí v internetovém bankovnictví. Najdete zde přehled svých karet včetně informací o tom, jaké na ní máte nastaveny limity, taky podrobnosti o pohybech peněz na ní a nezaúčtované transakce.