AirBank internet banking

Airbank je od pohledu trochu jiná banka, než ty ostatní. Je vhodná pro klienty, kteří mají rádi své pohodlí, neradi chodí na pobočky a místo toho využívají přihlášení na účet online. Už jen proto, že celý registrační proces nového účtu může proběhnout opravdu bez toho, abyste se hnuli z domu. Nejprve vyplníte tunu osobních údajů, včetně čísla občanky a to vše odešlete online bance. Na oplátku dostanete jednorázové SMS heslo, s heslem na Airbank internetbanking, kde si přečtete smlouvu, všeobecné podmínky běžného účtu a podepíšete je pomocí jednorázového SMS hesla. Pak naskenujete svou občanku a druhý doklad totožnosti a oboje společně s výpisem z účtu vložíte do online internetového bankovnictví. Na to ještě odešlete na nový účet u Airbank libovolnou částku a přihlášení k účtu je tímto hotové.

Airbank internetbanking online

Běžný účet Airbank dovoluje to, co od něj klient obyčejně očekává. Přes internet banking je možné peníze ukládat, sledovat a odkud je můžete posílat dál. Běžné domácí platby můžete zadávat jednorázově, taky si ale můžete vytvořit šablonu pro neperiodicky se opakující platby a jednou za čas se k ní vrátit. Tím šetříte svůj čas i hlavu, až si nebudete moci vzpomenout na přihlášení na účet na internetbanking Airbank. Výhodou je určitě to, že si za tento typ transakcí nic neúčtuje a je tak pro majitele běžného účtu u této banky zdarma.

Funkce spojené s přihlášením na účet

Obdobně je to nakonec i s trvalými příkazy, inkasy nebo se SIPO. Jejich správu Airbank opět umožňuje pohodlně online pomocí přihlášení na účet internetového bankovnictví a stejně jako v případě domácích plateb, ani za ně si banka nic neúčtuje. Alternativou ke klasickému inkasu je chytré inkaso – to probíhá přes Airbank internetbanking stejně, jako to normální, jen v tomto případě ale musíte každou platbu před jejím provedením schválit.

Všeobecné podmínky běžného účtu

Internetová aplikace banky ovšem není určená jen pro správu účtu. Jde o takovou „all in one“ aplikaci, kde můžete spravovat svoje aktuální účty i zakládat další. Běžný účet ve všeobecných podmínkách umožňuje určit, v jaké měně by měl další běžný účet být veden, rozhodnete se, zda půjde o hlavní účet a účet pojmenujete. Internet banking ale umožňuje i další vymoženosti, třeba nastavení limitů na kartě nebo vyhledávání konkrétní platby hluboko ve vaší platební historii.